235/55 R19 105Y 701 XL RI

RIKEN

235/55 R19 105Y 701 XL RI

235/55 R19 105Y 701 XL RI

7,300.00 ден

Out of stock

7,300.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500688 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701

Додадовте производ во Вашата кошничка: