235/55R17 99H TS850P

CONTINENTAL

235/55R17 99H TS850P

235/55R17 99H TS850P

13,700.00 ден

На лагер

13,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009272 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: