235/55R17 99H WinterContact TS 870 P

CONTINENTAL

235/55R17 99H WinterContact TS 870 P

235/55R17 99H WinterContact TS 870 P

13,840.00 ден

На лагер

13,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502268 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: