235/55R17 103V WINTER XL TA

TAURUS

235/55R17 103V WINTER XL TA

235/55R17 103V WINTER XL TA

5,820.00 ден

На лагер

5,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015411 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: