235/55R20 102W CRC UHP

CONTINENTAL
-10%

235/55R20 102W CRC UHP

235/55R20 102W CRC UHP

19,152.00 ден

На лагер

19,152.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011163 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact UH

Тежински индекс

102

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: