245/35R19 93W PILOT ALPIN PA4 XL

MICHELIN

245/35R19 93W PILOT ALPIN PA4 XL

245/35R19 93W PILOT ALPIN PA4 XL

21,780.00 ден

На лагер

21,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006818 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: