245/35R19 93Y Hectorra 5 XL FR

MATADOR

245/35R19 93Y Hectorra 5 XL FR

245/35R19 93Y Hectorra 5 XL FR

8,950.00 ден

На лагер

8,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503880 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: