245/40 R19 98V PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN

245/40 R19 98V PILOT ALPIN 5 XL

245/40 R19 98V PILOT ALPIN 5 XL

20,590.00 ден

На лагер

20,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015665 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: