245/40R17 91Y DX640

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

245/40R17 91Y DX640

245/40R17 91Y DX640

3,190.00 ден

На лагер

3,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016650-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: