245/40R17 95W UHP XL RI

RIKEN

245/40R17 95W UHP XL RI

245/40R17 95W UHP XL RI

5,130.00 ден

На лагер

5,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016569 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: