245/40R20 95Y MP47 Hectorra 3 FR

MATADOR

245/40R20 95Y MP47 Hectorra 3 FR

245/40R20 95Y MP47 Hectorra 3 FR

11,090.00 ден

На лагер

11,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500464 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: