245/40R20 99Y PROXES SPORT XL

TOYO

245/40R20 99Y PROXES SPORT XL

245/40R20 99Y PROXES SPORT XL

13,210.00 ден

На лагер

13,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022249 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: