245/40R20 99Y Powerproof XL

NOKIAN
-15%

245/40R20 99Y Powerproof XL

245/40R20 99Y Powerproof XL

12,350.50 ден

На лагер

12,350.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017113 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: