245/40R20 99Y SPORT MASTER XL

LING LONG
-10%

245/40R20 99Y SPORT MASTER XL

245/40R20 99Y SPORT MASTER XL

5,436.00 ден

На лагер

5,436.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503679 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

SPORT MASTER

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: