245/40R20 99V TS860S SSR XL

CONTINENTAL

245/40R20 99V TS860S SSR XL

245/40R20 99V TS860S SSR XL

21,410.00 ден

На лагер

21,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016171 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: