245/45R18 100V SNOW XL RI

OUTLET 2019
RIKEN

245/45R18 100V SNOW XL RI

245/45R18 100V SNOW XL RI

6,230.00 ден

На лагер

6,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015520-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: