245/45R18 100V WINTER XL TA

TAURUS

245/45R18 100V WINTER XL TA

245/45R18 100V WINTER XL TA

6,230.00 ден

На лагер

6,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015420 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: