245/45R19 102H TS860 S *MO XL FR

CONTINENTAL

245/45R19 102H TS860 S *MO XL FR

245/45R19 102H TS860 S *MO XL FR

18,770.00 ден

На лагер

18,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502270 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: