245/45R19 102V MP93 Nordicca XL FR

MATADOR

245/45R19 102V MP93 Nordicca XL FR

245/45R19 102V MP93 Nordicca XL FR

10,770.00 ден

На лагер

10,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502578 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: