245/45R19 102V S954S XL

TOYO

245/45R19 102V S954S XL

245/45R19 102V S954S XL

13,120.00 ден

На лагер

13,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023453 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: