245/45R19 102Y Hectorra 5 XL FR

MATADOR

245/45R19 102Y Hectorra 5 XL FR

245/45R19 102Y Hectorra 5 XL FR

9,800.00 ден

На лагер

9,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503881 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: