245/45R19 102Y Pilot Sport 4 XL AO

MICHELIN
-10%

245/45R19 102Y Pilot Sport 4 XL AO

245/45R19 102Y Pilot Sport 4 XL AO

16,380.00 ден

На лагер

16,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501225 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PilotSport 4 AO

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: