245/45R20 103V TS 870 P XL FR

CONTINENTAL

245/45R20 103V TS 870 P XL FR

245/45R20 103V TS 870 P XL FR

20,860.00 ден

На лагер

20,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502951 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

RR

B

Профил

45

WR

B

Дијаметар

R20

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS 870 P

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: