245/45R20 103W LATITUDE SPORT 3 XL

MICHELIN
-10%

245/45R20 103W LATITUDE SPORT 3 XL

245/45R20 103W LATITUDE SPORT 3 XL

16,956.00 ден

На лагер

16,956.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009998 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: