245/45R20 103W LATITUDE SPORT 3 XL

OUTLET 2020
MICHELIN
-25%

245/45R20 103W LATITUDE SPORT 3 XL

245/45R20 103W LATITUDE SPORT 3 XL

14,130.00 ден

На лагер

14,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009998-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: