255/30ZR19 91Y SportContact 6 SSR XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/30ZR19 91Y SportContact 6 SSR XL FR

255/30ZR19 91Y SportContact 6 SSR XL FR

17,244.00 ден

На лагер

17,244.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015095 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: