255/35R20 97W PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

255/35R20 97W PILOT ALPIN 5 XL

255/35R20 97W PILOT ALPIN 5 XL

22,095.00 ден

На лагер

22,095.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023955 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: