255/35R21 98W PILOT ALPIN PA5 XL

MICHELIN
-10%

255/35R21 98W PILOT ALPIN PA5 XL

255/35R21 98W PILOT ALPIN PA5 XL

25,236.00 ден

На лагер

25,236.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 005228 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: