255/45R20 105V SUV SNOW XL RI

RIKEN

255/45R20 105V SUV SNOW XL RI

255/45R20 105V SUV SNOW XL RI

10,490.00 ден

На лагер

10,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022745 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: