255/50 R19 107V SUV WINTER XL TA

TAURUS

255/50 R19 107V SUV WINTER XL TA

255/50 R19 107V SUV WINTER XL TA

9,250.00 ден

На лагер

9,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501827 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: