255/50R19 107V Nordicca MP93 XL FR

MATADOR

255/50R19 107V Nordicca MP93 XL FR

255/50R19 107V Nordicca MP93 XL FR

9,520.00 ден

На лагер

9,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501103 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

Nordicca MP93 XL

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: