255/55 R19 111V 701 XL RI

RIKEN

255/55 R19 111V 701 XL RI

255/55 R19 111V 701 XL RI

7,960.00 ден

На лагер

7,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500692 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701

Додадовте производ во Вашата кошничка: