255/55R19 111V MP47 Hectorra 3 SUV XL

MATADOR
-15%

255/55R19 111V MP47 Hectorra 3 SUV XL

255/55R19 111V MP47 Hectorra 3 SUV XL

8,296.00 ден

На лагер

8,296.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504394 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: