255/55R19 111V DX640 XL

DAVANTI
-10%

255/55R19 111V DX640 XL

255/55R19 111V DX640 XL

9,711.00 ден

На лагер

9,711.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016658 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: