255/60R18 112V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

255/60R18 112V PILOT ALPIN 5 SUV XL

255/60R18 112V PILOT ALPIN 5 SUV XL

15,350.00 ден

На лагер

15,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018027 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: