265/35R20 99Y PILOT SPORT 4S XL

MICHELIN
-10%

265/35R20 99Y PILOT SPORT 4S XL

265/35R20 99Y PILOT SPORT 4S XL

21,051.00 ден

На лагер

21,051.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019030 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: