265/35R20 99Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

265/35R20 99Y SportContact 7 XL FR

265/35R20 99Y SportContact 7 XL FR

18,117.00 ден

На лагер

18,117.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501486 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: