265/35R21 101W TS 860 S XL

CONTINENTAL
-10%

265/35R21 101W TS 860 S XL

265/35R21 101W TS 860 S XL

23,247.00 ден

На лагер

23,247.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502884 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS 860 S

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: