265/45R19 105V PilotAlpin 4 PA4 XL N0

MICHELIN

265/45R19 105V PilotAlpin 4 PA4 XL N0

265/45R19 105V PilotAlpin 4 PA4 XL N0

20,800.00 ден

На лагер

20,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018565 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: