265/45R19 105V TS830 P N0 XL

CONTINENTAL

265/45R19 105V TS830 P N0 XL

265/45R19 105V TS830 P N0 XL

16,920.00 ден

На лагер

16,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010674 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: