265/45R21 108H WINMASTER PROX ARW 5 XL

ARIVO

265/45R21 108H WINMASTER PROX ARW 5 XL

265/45R21 108H WINMASTER PROX ARW 5 XL

7,960.00 ден

На лагер

7,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505003 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

108H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: