275/35R18 95Y ContiSportContact 3 MO FR

CONTINENTAL

275/35R18 95Y ContiSportContact 3 MO FR

275/35R18 95Y ContiSportContact 3 MO FR

15,620.00 ден

На лагер

15,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501305 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: