275/35R18 99Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN

275/35R18 99Y PILOT SPORT 4 XL

275/35R18 99Y PILOT SPORT 4 XL

16,410.00 ден

На лагер

16,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505066 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: