275/35R19 100V PILOT ALPIN PA5 XL *

MICHELIN

275/35R19 100V PILOT ALPIN PA5 XL *

275/35R19 100V PILOT ALPIN PA5 XL *

28,820.00 ден

На лагер

28,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 5225 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: