275/35R20 102W PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN

275/35R20 102W PILOT ALPIN 5 XL

275/35R20 102W PILOT ALPIN 5 XL

26,580.00 ден

На лагер

26,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020742 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

102

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: