275/35R20 102W WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

275/35R20 102W WINGUARD Sport 2 XL

275/35R20 102W WINGUARD Sport 2 XL

15,372.00 ден

На лагер

15,372.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502729 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 XL

Тежински индекс

102

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: