275/40R19 105Y SPORT MASTER XL

LING LONG
-10%

275/40R19 105Y SPORT MASTER XL

275/40R19 105Y SPORT MASTER XL

6,003.00 ден

На лагер

6,003.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503659 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

SPORT MASTER

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: