275/40R19 101W SPC3 SSR

CONTINENTAL
-10%

275/40R19 101W SPC3 SSR

275/40R19 101W SPC3 SSR

17,226.00 ден

Out of stock

17,226.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA008103 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: