275/40R20 106Y 701 SUV XL RI

RIKEN

275/40R20 106Y 701 SUV XL RI

275/40R20 106Y 701 SUV XL RI

9,010.00 ден

На лагер

9,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017461 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: