275/40R20 106Y Hectorra 5 XL FR

MATADOR

275/40R20 106Y Hectorra 5 XL FR

275/40R20 106Y Hectorra 5 XL FR

11,340.00 ден

На лагер

11,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503882 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: